BasketbolBursasporTüm Haberler

Delarge 2+1 yıllık imzaladı

Yeni transferimiz Dzon Delarge kendisini 2+1 yıllığına Bursasporlu yapan sözleşmeye Özlüce Tesislerimizde düzenlenen törenle imza attı.

İmza törenine 2. Başkanımız Ali Ademoğlu, yönetim kurulu üyemiz Hasan Parlakay ve basın mensupları katıldı. 2. Başkanımız Ali Ademoğlu, yeni sezonun Bursaspor’umuza ve tüm kulüplere hayırlı uğurlu olmasını dileyerek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Yeni sezon öncesi ciddi transferler yaptık. Bu transferleri değerli hocamızın ve scout ekibimizin çalışmaları doğrultusunda gerçekleştirdik. Bildiğiniz gibi dünya markası bir teknik direktör ile çalışıyoruz. Bugün de Delarge ile sözleşme imzalıyoruz.Bu transferde ciddi pazarlıklar yaptık. Uzun süren görüşmelerimiz neticesinde 2+1 yıllık anlaşma sağladık. Büyük katkılar yapacağına inanıyorum. Kendisine de Bursaspor’a ‘hoş geldin’ demek istiyorum.”

Yeni transferimiz Delarge ise, duygu ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi: “Hepiniz hoş geldiniz. Keşke Türkçe konuşabilseydim ancak Fransızca konuşmak zorundayım. Öncelikle buraya gelmekten dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Büyük tarihi olan bir kulübe geldim. Böyle bir kulübe karşı maç yapma şansım oldu. Çek Cumhuriyeti’ndeyken de takip ettim bir kulüptü. Bütün kalbimle bu takıma her şeyimi vermeye geldim. Aynı zamanda bu sezon sonunda Avrupa Kupaları’na gidebilme hedefim var. Bu hedefler doğrultusunda kulübümüzü istenen noktaya getireceğiz.”

Kaynak: Bursaspor.org.tr

Etiketler
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

1 thought on “Delarge 2+1 yıllık imzaladı”

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Ayrıca kontrol

Close
Close